Ekologiczne taśmy pakowe z nadrukiem: co musisz o nich wiedzieć?

Co jakiś czas następuje wielka zmiana trendów marketingowych. Obecnie tym wiodącym bez wątpienia jest ekologia. Zauważ, jak wiele światowych marek w swoich kampaniach podkreśla dbałość o środowisko naturalne, akcentuje podejmowanie działań proekologicznych, deklaruje ograniczanie negatywnego wpływu swojej działalności na naszą planetę. Konsumenci tego właśnie oczekują i ta strategia działa. Ty także możesz ją wykorzystać do zbudowania silnej i atrakcyjnej dla klientów marki. Pomogą Ci w tym ekologiczne taśmy pakowe z nadrukiem – szczególnie przydatne w sklepach internetowych oraz każdej innej firmie, która pakuje swoje produkty i zabezpiecza je na czas transportu.

Czym właściwie są ekologiczne taśmy pakowe z nadrukiem?

Mamy tutaj do czynienia z taśmami wykonanymi na specyficznym nośniku – papierze typu EKO-KRAFT. Jest to materiał w 100% naturalny i podlegający całkowitemu recyklingowi. Nie zaśmieca on naszej planety, może być powtórnie wykorzystany, a po wyrzuceniu szybko ulegnie rozkładowi – w przeciwieństwie do chociażby folii czy PCV.

Ekologiczne taśmy pakowe z nadrukiem stanowią zatem doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań, szczególnie z punktu widzenia marek chcących być postrzegane, jako wrażliwe na ważne problemy współczesnego świata.

Czy taka ekologiczna taśma pakowa jest trwała?

Zdecydowanie tak, choć doskonale rozumiemy, że możesz mieć co do tego wątpliwości. Tajemnicą ponadprzeciętnej solidności ekologicznych taśm pakowych z papieru EKO-KRAFT jest klej typu SOLVENT. Ma on znakomite właściwości klejące, jest bardzo mocny, dzięki czemu możesz bez obaw używać papierowej taśmy z nadrukiem do zabezpieczania nawet ciężkich paczek, zawierających cenne przedmioty.

Ciekawostka

Taśmy pakowe z papieru z klejem SOLVENT są wykorzystywane do pakowania przedmiotów wymagających przechowywania w chłodni. To najlepiej świadczy o ich jakości i solidności.

Co zyskasz korzystając z papierowych taśm pakowych?

Przede wszystkim dasz do zrozumienia swoim klientom, że kwestie związane z ochroną środowiska są ważne dla Twojej marki. To ogromny atut z wizerunkowego punktu widzenia. W różnych badaniach już nawet 7 na 10 ankietowanych przyznaje, że chętniej sięgną po produkt marki, która ogranicza swój negatywny wpływ na środowisko i inwestuje w działania proekologiczne.

Papierowe taśmy pakowe prezentują się również bardzo efektownie i nowocześnie. Świetnie współgrają z wieloma kategoriami produktów, od żywnościowych, przez kosmetyczne, aż po wydawnictwa drukowane. To idealny wybór dla branży beauty, sklepów z ekologicznym jedzeniem, marek odzieżowych i wielu innych biznesów.

Nie zapominamy także, że ekologiczne taśmy pakowe są wyjątkowo efektownymi nośnikami reklamy czy elementów identyfikacji wizualnej marki.

Ekologiczne taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem zamówisz w tasma-z-nadrukiem24.pl. Dzięki wygodnemu kalkulatorowi online szybko poznasz końcową cenę. Zamówienia realizujemy już od 72 sztuk, a od 350 sztuk przesyłkę masz całkowicie za darmo. Bezpłatnie przygotujemy też projekt graficzny nadruku. Twoje papierowe taśmy pakowe będą gotowe do 14 dni kalendarzowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *