Gdzie kupić taśmy do pakowania z nadrukiem?

Taśmy pakowe z nadrukiem są niezbędne w wielu biznesach – między innymi w sektorze e-commerce, ale też firmach prowadzących sprzedaż bezpośrednią. Jeśli działasz w podobnej branży, to dobrze byłoby znaleźć partnera, u którego będziesz regularnie zamawiać potrzebne taśmy do pakowania z nadrukiem. Czym warto się tutaj kierować? Z kim nawiązać współpracę, aby była ona owocna? Kilka wskazówek znajdziesz w naszym poradniku.

Obszerność oferty

Bardzo dobrym pomysłem będzie nawiązanie współpracy z takim partnerem, który może Ci dostarczyć najróżniejsze taśmy do pakowania z nadrukiem. Nawet jeśli dziś korzystasz tylko z taśm na nośniku typu folia z klejem hot-melt, to nie możesz mieć pewności, czy za jakiś czas nie będzie konieczne przejście na taśmy z klejem typu solvent (znacznie mocniejszym, idealnym do pakowania produktów wymagających transportowania w niskiej temperaturze).

Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, jest więc ocenienie obszerności oferty danej firmy. Upewnij się, że dostarcza ona zarówno typowe taśmy do pakowania z nadrukiem, jak i taśmy ekologiczne (papierowe), bawełniane oraz cicho odwijane – bardzo praktyczne i zwiększające komfort pracy.

Usługa projektowania graficznego

To warunek konieczny. Aby taśma do pakowania z nadrukiem była nie tylko funkcjonalna, ale też stanowiła narzędzie marketingowe, muszą się na niej znaleźć elementy identyfikujące markę Twojego biznesu – nazwa, logo, różnego rodzaju informacje. Atrakcyjność taśmy w oczach klienta jest ściśle uzależniona od projektu graficznego.

Warto więc postawić na współpracę z firmą, która oferuje usługę projektowania nadruku – najlepiej gratis, czyli bez dodatkowych opłat. To korzystne i wygodne rozwiązanie.

Szybka produkcja

Czasy mamy jakie mamy – wiele firm zwolniło z produkcją, każąc klientom długo czekać na zamówione materiały. Ten problem nie ominął również branży producentów i dostawców taśm do pakowania z nadrukiem. Stąd, jeśli zależy Ci na czasie, powinieneś sprawdzić, jakie tempo pracy utrzymuje konkretny partner biznesowy.

Nie licz oczywiście na to, że taśmy zostaną Ci dostarczone z dnia na dzień – ich produkcja, a wcześniej projektowanie nadruku, musi trochę potrwać. Za dobry czas dostawy można uznać termin około 20-25-dniowy od momentu złożenia zamówienia.

Darmowa dostawa

Dostawa taśm pakowych z nadrukiem nie jest może na tyle kosztowna, aby stanowiła kluczowy argument przy wyborze partnera. Z drugiej jednak strony przyjemnie jest dostać coś gratis. Sprawdź więc, czy firma, której ofertą się interesujesz, może zapewnić Ci bezpłatną dostawę taśm pakowych od pewnego progu zamówienia (zwykle od kilkuset sztuk).

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z rzetelnym partnerem, który spełnia wszystkie opisane kryteria, to koniecznie zajrzyj na stronę www.tasma-z-nadrukiem24.pl. Znajdziesz na niej wygodny kalkulator, który pozwoli Ci oszacować koszt produkcji taśm do pakowania z nadrukiem. Zamówienie złożysz online, bez wychodzenia z biura czy z domu, z dostawą pod same drzwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *