Jak zwiększyć atrakcyjność taśmy pakowej z nadrukiem?

Taśma pakowa z nadrukiem może w ciągu sekundy spowodować, że klient otwierający paczkę nabierze zaufania do marki, dobrze ją zapamięta i będzie mieć ją na uwadze przy podejmowaniu kolejnych decyzji zakupowych w przyszłości. Aby osiągnąć ten efekt musimy postawić na odpowiednią taśmę. Wielu przedsiębiorców nie przykłada do tego większej wagi, co jest dość częstym i brzemiennym w skutkach błędem. Ty możesz go jeszcze uniknąć. Podstawą jest to, aby zadbać o atrakcyjność taśmy pakowej z nadrukiem. Co o tym decyduje? Tego dowiesz się już z naszego poradnika.

Projekt graficzny

To, co umieścimy na taśmie pakowej, ma decydujący wpływ na reakcję klienta. Koniecznie trzeba zadbać o to, aby projekt graficzny wyróżniał markę na tle konkurencji. Podstawą będzie oczywiście atrakcyjna prezentacja logotypu marki oraz innych elementów identyfikacji wizualnej. Klient już przy pierwszym kontakcie musi mieć poczucie, że ma do czynienia z profesjonalistami.

Czy wiesz, że…

W tasma-z-nadrukiem24.pl atrakcyjny, w pełni autorski projekt graficzny dostajesz zawsze gratis? Przygotujemy dla Ciebie kilka projektów do wyboru, co pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na usłudze grafika.

Jakość nadruku

Nawet najatrakcyjniejsza prezentacja graficzna marki niewiele pomoże, jeśli klient nie będzie w stanie jej dostrzec lub też jej elementy identyfikacyjne będą dla niego nieczytelne. Dlatego obowiązkowo trzeba zadbać o wysoką jakość nadruku. W tasma-z-nadrukiem24.pl drukujemy w pełnej palecie kolorów CMYK, wykorzystując do tego profesjonalne maszyny drukujące.

Dzięki temu masz pewność, że nadruk będzie odporny na niekorzystne czynniki środowiskowe, w tym promieniowanie słoneczne, a także uszkodzenia mechaniczne. To z kolei przełoży się na atrakcyjny design taśmy i oczywiście jej walory reklamowe oraz wizerunkowe.

Wykonanie samej taśmy

Taśma pakowa z nadrukiem może zostać wykonana na jednym z trzech nośników. Przypomnijmy, że mowa o papierze EKO-KRAFT (coś dla marek, które chcą podkreślać swoje przywiązanie do ekologii), PCV (idealny wybór w sytuacji, gdy zależy nam na taśmie tzw. cicho odwijalnej, a przy tym bardzo mocnej i trwałej) oraz folii (nośnik polipropylenowy jest zdecydowanie najpopularniejszy, cechuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości).

Nie zapominamy również o rodzaju kleju, który w praktyce decyduje o przeznaczeniu taśmy. Jeśli wysyłasz do klientów bardzo ciężkie przedmioty lub też wiesz, że taśma może być narażona na kontakt z niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, to postaw na klej SOLVENT – jest bardzo silny, a przy tym odporny np. na niskie temperatury czy wilgoć. Uniwersalnym wyborem będzie natomiast klej HOT-MELT, czyli kauczuk syntetyczny.

Więcej o tym, czym różnią się poszczególne nośniki i kleje stosowane w taśmach pakowych z nadrukiem, przeczytasz w osobnym poradniku.

Wysokiej jakości taśmy pakowe z nadrukiem zamówisz w tasma-z-nadrukiem24.pl. Realizujemy zamówienia już od 72 sztuk. Powyżej 350 sztuk dostawę masz gratis.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *